פורום חשבונאות בקלות צפיה בהודעה: הגיעו תוצאות מבחן משרד העבודה סוג 3 עיוני
לוגו
25/01/20 20:37
zvi hol:

תלמידים יקרים, בוגרי סוג 3,  און ליין 8,

אני שמח לבשר לכם שקבלתי את תוצאות המבחן העיוני של סוג 3 בו נבחנתם.

"קשה באימונים קל בקרב"  - אלו היו המילים ששיננתי לכם לאורך הקורס.

עבדתם קשה ואכן התוצאות בהתאם -  100% מעבר, בציונים מרשימים ביותר.

אני רוצה להודות לכם על האמון שנתתם בי ובמכללת "חשבונאות בקלות",  המהווה

חלק מהמהפכה של המעבר ללימודים  מקוונים מרחוק, "און ליין", אותה אני מוביל עם משרד העבודה.

כמובן שאעמוד לרשותכם בכל שאלה או פניה בעתיד.

עלו והצליחו בהמשך דרככם!

צביקה

תגובות (4):

• שני שלומי: 25/01/20 21:21

כל הכבוד לקורס און ליין סוג 3 היה באמת קשה אבל ברוך השם כולם עברו!

• יאמן טרביה : 25/01/20 21:41

כל הכבוד למורה צביקה מעריכים את ההשקעה שלך שיטת הלימוד אכן קשה באימון קל בקרוב كل الاحترام والتقدير نسبة نجاح ١٠٠٪؜ مش مفهوم ضمنًا - تعب مستمر وسهر على مصلحة الطالب لا بد من تحقيق نتائج - والنجاح حليف كل مثابر

• Natasha Adoni: 26/01/20 00:07

צביקה היקר!!! כמה הערכה כלפיך!!! מבחינתי , אתה האחד והיחיד!!! כמה אכפתיות והקשבה, סדר וארגון, דיוק ופשטוט ואהבה למקצוע!!! התחלתי ללמוד איתך הנהלת חשבונות 1+2 עם חשש קטן וחוסר בטחון. מהשיעור הראשון , הרגשתי שעשיתי את הבחירה הנכונה. כל כך נהנתי ללמוד איתך שהמשכתי להנהלת חשבונות 3. זה היה כיף גדול . חצי שנה עברה כיום אחד. הבנת הנלמד, הסבר פשוט, מלא בדוגמאות לחיזוק חומר הנלמד ויחס אישי, לא השאירו לחכות לתוצאות של 100% הצלחה במבחן העיוני. צביקה, היה לי עונג גדול ללמוד איתך. שמחתי עליך בעיניים העצומות. תודה על העשייה שלך מכל הלב ❤❤❤

• אסתי ש: 08/03/20 13:46

קורס הנה"ח סוג 3

הקורס של צביקה התאים במיוחד למצב שלי.

אני גרה בחו"ל ועובדת משרה מלאה. רציתי לעשות את הקורס לקראת חזרתי לארץ בעוד מספר שנים והתקדמות בקריירה שלי בארץ.
    הלימודים היו אינטנסיביים והיו מאתגרים עבורי, למרות שאני מנהלת חשבונות ראשית עם ניסיון של כ-4 שנים וחצי. 
    את המבחן הראשון של הנה"ח (1+2) סיימתי לפני כ-5 שנים, ולכן גם רענון של הקורס הראשון היה הכרחי.
    למרות הקושי והעובדה שאני עובדת במשרה מלאה וגם תוך כדי תחילת הריון ראשון שלי - הקפדתי ולמדתי, במיוחד לקראת המבחן. מי שמשקיע ורואה/משלים את כל השיעורים יחד עם הכנת שיעורי-בית והקפדה על הבנת החומר - יכול לעבור את המבחן.
    שמחתי מאוד לשמוע שעברתי את שני המבחנים בהצלחה כי טסתי במיוחד לארץ בכדי להיבחן בהם.
    השיעורים היו מועילים, ולא הייתי מצליחה לעבור את המבחן בלי השלמה של כל השיעורים.
    מדובר ב- 2 שיעורים בשבוע ולא תמיד הייתי יכולה להשתתף בכל השיעורים ולהיות בהקשבה מלאה, ולכן צפיתי בשיעורים שוב בזמני החופשי. העובדה שהשיעורים מוקלטים ואני יודעת שאני יכולה לחזור עליהם עזרה לי מאוד, וצפיתי בכל השיעורים בסופי שבוע ובערבים אחרי עבודה.
    לסיכום - אני ממליצה מאוד על הקורס עם צביקה. הצלחתי לשלב את הקורס עם זמנים צפופים ועמוסים בחיי היום-יום שלי ואני מאמינה שכל מי שרוצה ויש לו מוטיבציה - יכול להצליח בקורס ולעבור את המבחן בהצלחה.

You must be logged in to post.